LIGHT BOOM LED WATERTIGHT12V 310X40X15MM
LIGHT BOOM LED WATERTIGHT12V 310X40X15MM - Image 2
LIGHT BOOM LED WATERTIGHT12V 310X40X15MM - Image 3
REF: 85920
3 in stock
SKU: OS0013X19220 Category: Utility Brand: GAUCI BORDA
  • Description
Description
Finish V W Switch Lumen K LED beam angle No of LEDs Lux at 50 cm mm
 White 12 3 yes 450 4000 50° 10 SMD-HD 342 320x40x15 h
  • OFFERS
  • GIFT VOUCHERS
  • MARINE
    • Anchoring & Mooring
    • Around The Engine
    • Books, Charts & Navigational Equipment
    • Boat Building & Maintenance
    • Boat Care
    • Clothing
    • Deck Equipment
    • Deck Hardware
    • Electrical & Lighting
      • Switches, Panels & Sockets
      • Wires & Connection Accessories
      • Antennas & Antenna Bases
      • Batteries
      • Bus Bars, Circuit Breakers, Fuses & Fuse Isolators
      • Chargers & Converters
      • Exterior Lights
        • Courtesy Lights
        • Sealed Beams
        • Spot/Floodlights
        • Utility
      • Electrical Appliances
      • Interior Lights
      • Navigation Lights
      • Replacement LEDs
      • Shorepower
      • Switches & Panels
      • Torches
      • Underwater Lights
    • Fenders & Buoys
    • Galley
    • Inflatables, Sailing Dinghies & Watersports
    • Plumbing, Sanitary & Fuel
    • Rigging Hardware & Wire Ropes
    • Ropes
    • Safety
  • INDUSTRIAL
  • HOME & GARDEN
  • BUILDING & DECORATING
  • AUTOMOTIVE CONSUMABLES
  • FASTENERS
You Might Also Like
  • LIGHT UTILIY FIXED BLACK 12V 3W 64X57MM
    Add to cart +
  • LIGHT CEIL BOS SQ/SQ LED S/S POL 72MM
    Add to cart +
  • WORKLIGHT+HOOK-12V-8W-WIRE=2.8M